ZT-travel - туристична агенція +38 097 509 81 96 zt.travel.com@gmail.com
10000, Україна,
Житомирська область,
Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Інформація для туристів: Важливі новини!!!
Меню

Казкове Закарпаття

Казкове Закарпаття
Ціна: 3400.00 грн / 1 люд. Дата початку туру: 02.09.2021
Дата закінчення туру: 06.09.2021
Тривалість туру: 3 дні/ 2 ночі+2 ночі
Харчування: 3 сніданка і 2 вечері
Відправлення з міста: Житомир
Транспорт: автобус входит в стоимость тура
Екскурсії: Не входять в вартість
Тур в "Казкове Закарпаття" з Житомира| ZT-travel - туристична агенція

Тур вихідного дня "Казкове Закарпаття".

 с. Воловець, гора Гимба, водоспад "Шипіт", с. Клітчин, озеро Сеневір, замок Паланок, Косіно, Берегове

1 день - четверг:
21:30 Збір групи на площаді Перемоги в місті Житомир. 22:00 Виїзд.

2 день - п'ятниця:
08:00 - 09:00 Прибуття в село Воловець, поселення в готель. Сніданок. 

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту "Пилипець", підйом на панорамному підйомнику на оглядову площадку гори Гимба (1491 м). На горі Гимба відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде можливість спробувати місцеві трав'яні настої, помилуватися красотами пейзажів.

  

12:00 Виїзд до водоспаду с. Пилипець. Тут заворожуюче скидає між каскадними скелями води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипот. Водоспад вважається найповноводнішим і найкрасивішим не тільки в Закарпатті, а й в усій Україні Він бере свій початок з великого підземного джерела, "Морське око", в одному з казкових місць українських Карпат - полонині Боржава. Перебиваніе тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життя сили. Наступною зупинкою буде унікальне джерело мінеральної води поблизу села Клітчин. Вода тут має унікальний кольором і смаком і має цілющі здібності. Далі за програмою нас чекає Озеро "Синевир" і візитна картка Закарпаття парк "Синевир". Також відвідаємо центр реабілітації бурого ведмедя і парк вовків.

  

Повернення в готель. Вечеря.

3 день - субота.

Сніданок. Виїзд в Мукачево. Відвідування замку "Паланок". Після ракурсу в історію Вас чекає релакс і оздоровлення в найзнаменитіших купальнях України в с. Косино.

  

На території комплексу знаходяться 7 басейнів, три з них термальні. Температура в термальних басейнах +41. Термальні води Косино не мають аналогів в Україні, а на території Європи вода такого ж складу є тільки у відомому санаторії "Гайдусобосло". У комплексі Косино також чекають Вас 7 унікальних саун, соляна кімната і заморожував печера. 30 хвилин перебування в саунах входять у вартість вхідного квитка в комплекс.

  

Далі нас чекає дегустація справжніх Закарпатських вин в Берегові .. Відвідаємо старий підвал, якому вже понад 300 років і знаходиться він в горі, де колись проходили кордони Римської імперії. Продегустіруем вино, спробуємо натуральні соки, страви, побачимо пристосування для приготування вина, а також зможемо придбати вподобаний сорт. Повернення в готель. Вечеря.

4 день - неділя

08:30 Сніданок. Виселення з готеля з речами.

09:30 Відвідаємо сироварню в Біласовиці. Сироватня розташована на висоті 700 метрів в горах. Сир тур виготовляють виключно з молока свійських тварин, які пасуться поряд сироварні за унікальними українськими стародавніми рецептами. В нас буде можливість скуштувати унікальні сири Біласовиці, які Ви не покуштуєте більш нігде.

Відвідаємо підземні ходи "ЛІНІЯ АРМАДИ" часів Великої Вітчизняної війни в селі Верхня Грабівниця. Масштаб споруди дивує і шокує. На глубині 50 метрів під землею одночасно могли знаходиться до 500 військових, а це цілий батальйон! Зараз місцеві жартома називають "ЛІНІЮ АРМАДИ" карпатським метро, ​​так як усіма вулицями підземки прокладені рейки для вагонетки.

   

13:00 Відправлення в Львів.

16:00-19:00 Вільний час в місті Льва. 

Рекомендуємо відвідати відому "Краївку" або "Реберню під Арсеналом". Піднятись на оглядовий майданчик і помилуватись гарними краєвидами, а також звичайно випити горнятко надзвичайної Львівської кави.

  

19:00 Виїзд в Житомир.

Вартість тура 3400 грн/ людина

В вартість тура входиьт: проїзд, харчування (3 сніданка, 2 вечері), проживання, страхування транспортна и туристична.

Додатково оплачується:

  • транспортно-екскурсійні послуги (400 грн с людини за три дні)
  • входні квитки на екскурсійні об'єкти. Замок Поланок 50 грн/ дитячий, 80 грн/ дор. Водоспад "Шипіт" 10-20 грн. Дегустация вина 80-100 грн. "Лінія Арпаду" 40-60 грн. Озеро Синевір 10-25 грн. Центр реабілітації бурого ведведя 15-30 грн. Косіно (3 часа) 450 грн/люд. Обіди.

Замовити тур Ви можете на сайті, натиснув кнопку "Замовити" або по телефону 0975098196.

Також ми будемо раді Вам в офісі компанії на вулиці  Небесної Сотні 60.

Важливо:

У зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду:
При посадці в автобус буде проводиться обов'язковий температурний скринінг туристів.
При явних симптомах хвороби, турист не буде допущений до поїздки.
В автобус на посадку турист повинен приходити тільки в медичній масці.
Якщо до поїздки у Вас з'явилися ознаки хвороби або під час реєстрації на поїздку у Вас підвищена температура і з'явилися ознаки захворювання - кошти повертаються після надання довідки від лікаря про наявність хвороби.

Під час руху автобуса вставати і ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!
Всі тимчасові рамки вказані орієнтовно і можуть варіюватися в залежності від погодних умов
Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі і погодні умови.
Туристичний оператор має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які поводяться неадекватно, і в подальшому не надавати їм послуги без повернення коштів.

Наші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнери
г.Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Тел.: +38 097 509 81 96
E-mail: zt.travel.com@gmail.com
Підібрати тур