ZT-travel - туристична агенція +38 097 509 81 96 zt.travel.com@gmail.com
10000, Україна,
Житомирська область,
Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Інформація для туристів: Важливі новини!!!
Меню

О нас

Туристична агенція ZT-travel вітає Вас і дякує за інтерес, проявлений до нашої компанії!

ZT-travel — новий бренд в сфері туристичних послуг Житомира і області. Ми — молода агенція, чітко бачимо перспективи, активно розвиваємося, старанно працюємо, бо впевнені - наші клієнти та друзі гідні кращого відпочинку!

Організовуємо тури по Україні  і  за кордон, надаємо плслуги по  бронювання готелів,  допомагаємо з трансфером. З ZT-travel можна покататись на квадроциклах, зловити горящій тур за кордон, організувати тімбілдінг, сімейний і корпоративний відпочинок.

Але про все по порядку. Розповімо, як все починалося.

Істория нарождення ZT-travel

Все починалося з любові до подорожей. Засновник ZT-travel Олексій Рисіч, його близькі, друзі завжди відзначали дні народження, ювілеї, інші свята не банально за столом, а в русі. Щоразу це було щось нове: могли весь день провести на велосипедах, відправитися в сплав на байдарках, полетіти в іншу країну.

Поступово компанія мандрівників розширювалася, нас ставало все більше і більше, в тур могло поїхати 10 - 20 чоловік! Приєднувалися друзі друзів і просто ті, хто хотів відправитися відпочивати з веселою компанією.

В один прекрасний момент ми зрозуміли: потрібно створювати агентство, залучати фахівців, які будуть шукати нові, свіжі емоції, захоплюючі пригоди, можливості поглянути на подорожі по-новому. Вирішили - зробили!

Привілеї турагенції:

 • Підбираємо тури індивідуально, орієнтуємося на фінансові можливості та побажання кожного учасника подорожі.
 • Беремо на себе організацію трансферу з Житомира в аеропорт (для великих груп).
 • У турагентстві Ви можете вибрати як авіа тури, так і автобусні екскурсійні та з відпочинком на морі за кордоном і в Україні.
 • Також організовуємо відпочинок в дитячих таборах за кордоном і в Україні.
 • На сайті ZT-Travel Ви можете підібрати і купити тур онлайн за кордон, не виходячи з дому.
 • Співпрацюємо з кращими і перевіреними туроператорами.
 • Організація турів вихідного дня по Україні. Закарпаття, Карпати, Чорнобиль і інші цікаві місця рідного краю доступні з ZT-Travel.
 • Унікальність агенства - це наші ексклюзивні квадротури, тури на байдарках і на Питбайк. З нами можна зловити адреналін, не виїжджаючи далеко від будинку.
 • Ми можемо запропонувати Вам тур на будь-який смак і гаманець.

При всій любові до подорожей, бажанні відпочити не завжди була можливість виїхати за кордон. І ми подумали: «А чому б не організувати відпочинок на батьківщині, в Україні, де є багато гарних місць?» Так з'явилася ідея сплавів на байдарках - шикарна альтернатива рафтингу, а потім і зовсім новий формат активного відпочинку - прогулянки на квадроциклах.

Новий формат катання на квадроциклах разом з ZT-travel

Той, хто одного разу катався на квадроциклах, добре пам'ятає ці відчуття: запаморочливий драйв, свист вітру у вухах, рокіт мотора. Якщо раніше можна було покататися на квадроциклах тільки в Єгипті, Туреччині або в Карпатах, зараз ми можемо впевнено сказати, що провели справжню революцію в цій сфері!

Просто їздити по полігону нудно. Проїхатися по барвистим Карпатам з інструктором? Окей, але ми пропонуємо дещо зовсім нове - повне перезавантаження, шквал емоцій і яскраві спогади!

5 причин прокатитися на квадроциклах с ZT-travel

 • Ви їдете за кермом на квадроциклі без інструктора (продумуємо маршрут так, щоб ви могли легко пройти його самостійно).
 • Не потрібно бути мільйонером, щоб подарувати собі яскраве міні-подорож. Вартість квадро-туру доступна кожному.
 • Постійно придумуємо і розробляємо нові маршрути, щоб показати вам, наскільки красивий і багатий мальовничими місцями наш рідний край.
 • Техніка підібрана так, щоб навіть непрофесіонал зміг освоїтися за 5 хвилин.
 • Ми мобільні, нас не зупиняють відстані, тому організовуємо квадротури по всій Україні.

Ми об єднуємо колективи: покататися на квадроциклах - це відмінна ідея для корпоративного відпочинку, тімбілдінга, організації корпоративів. Активний відпочинок - це те, що потрібно для працівника будь-якої сфери діяльності. Свіжу голову, потік нових ідей, адреналін в крові гарантуємо.

Катання на квадроциклах - це відмінний сімейний відпочинок, можливість активно провести час з рідними, до нас приїжджають зовсім юні мандрівники від 3 років.

Мандруйте разом з ZT-Travel

Активно розвиваємо туризм в рідному краї, так як знаємо, що є ще багато незвіданих, прекрасних місць, про які ви навіть не здогадуєтесь. Впевнені в тому, що не обов'язково їхати за кордон, щоб зловити частку адреналіну, перезавантажитися і набратися нових емоцій.

Запрошуємо вас відправитися в незабутню подорож разом з нами! Телефонуйте: (097) 509-81-96 або приходьте в гості до нашого офісу: вулиця Небесної Сотні, 60

З нетерпінням чекаємо вас!

З повагою, колектив ZT-travel.

 

Наші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнери
г.Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Тел.: +38 097 509 81 96
E-mail: zt.travel.com@gmail.com
Підібрати тур