ZT-travel - туристична агенція +38 097 509 81 96 zt.travel.com@gmail.com
10000, Україна,
Житомирська область,
Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Інформація для туристів: Важливі новини!!!
Меню

КВАДРОТУР-ЕКСПЕДИЦІЯ "КАМ`ЯНЕ СЕЛО В ТРИГІРЬЇ"

КВАДРОТУР-ЕКСПЕДИЦІЯ "КАМ`ЯНЕ СЕЛО В ТРИГІРЬЇ"
Ціна: 2000.00 грн / 1 люд. Дата початку туру: 22.08.2021
Дата закінчення туру: 22.08.2021
Тривалість туру: цілий день
Харчування: з рюкзака
Відправлення з міста: Житомир
Транспорт: квадроцикли
Екскурсії: історичні
КВАДРОТУР-ЕКСПЕДИЦІЯ "КАМ`ЯНЕ СЕЛО В ТРИГІРЬЇ" | ZT-travel - туристична агенція

Дата проведення тура: 11.09.2022

Маршрут цього тура проведе вас на квадроциклах по лісам, полям и каменистим  берегам Тетерева від Житомира до Буків через Дениши і Тригірья. Ця мальовнича місцевість цінна і для альпіністів, и для тех, хто жадає релакса подалі від щоденної суєти.
Тут відпочинку сприяє все: і повітря, і вода, і  краса природи. Цей край не марно порівнюютьзо Швейцарією.

Перекази свідчать, що в тутешніх скалах живе дракон. Як підтвердження, є кам'яний профіль його голови. Причому в сиру погоду, здається, щоо він підмигує. А під землею в селі мешкають гноми, які бьють тутешні скали. Іноді ці глухі удари чуються з-під землі навіть в облаштованих будинках.

Ну що, поїхали! Ви готові до зустрічі з Драконом?

  

  • Стартуємо з Житомира. По дорозі подолаємо річку Лісова и проїдемо біля заказника пятнистих оленів. 
  • Першою відомою пам'яткою на вашому шляху будуть залишки садиби Терещенків. Завдяки високій трьохярусній башті палац схожий на замок. Господаркою садиби була донька цукрозаводчика и статського радника Ф. Терещенко , Архітектором - П.Голландський. Він збудував палац в кінці 19 століття в модному стилі італйіського ренесанса. Будинок оточував чудовий парк, а в парниках вирощували екзотичні фрукти. Зараз садиба давно майже зруйнована і занедбана. В стінах палацу люди шукали схований Терещенком клад і з часом все більше і більше руйнували палац, пошуки клада Терещенко продовжуються і в наші дні.

  

  • Над берегом річки на 20-25 метрів підноситься гранітный каньон. Він тягнеться на декілька кіллометрів вздовж річки і частково прихований водами водосховища, яке з'явилось після побудови дамби в 2 км вверх по течії від села Денеші. Сорок скалолазних маршрутів, річка, парк і навіть дракон в скалах - всим цим манить туристів скалодром в Денишах. Він давно закріпив за собой реноме спортивного об'єкта, де тренуюьтся альпіністи и скалолази. Неабиякої популярності йому додав той факт, що саме тут нещодавно знімали україно-словацький серіал «Слав'яне». 
  • Наймальовничіші місця знаходяться в районе дамби, оскільки сама річка не велика, а тутв она разливаїться в досить широке водосховище.

  

  • А по іншу сторону річки – в Урочищі Тригірья дубовий гай. Ці багатовікові зачаровані дуби-патріархи збереглись посля вирубки корабельного ліса. Дубів там залишилось не багато, але місце дуже приємне по енергетиці.
  • Через декілька кілометрів  ви попадаєте в Тригірья, гордістью якого є Преображенський чоловічий монастр. Дата його появи до цього часу залишаїться невідомою. Одні джерела свідчать, щоо він бул заснований в XIV в.., другі – щоо в XVI в. Храм багаторазово відновлювався з руїн. За своє довготривале існування храм переходив з рук-в-руки від греко-католицькой церкви до православної і навпаки.

  

  • Лесова дорога приведе вас прямо в закинуте село Руденька. По дорозі ви зустрінете багаточисельні кам'яні валуни, разкинуті по лісу і схожі на причудливі будиночки міфічних істот і лісових духів… Від побаченого захоплює дух!
  • На зворотньому шляху проїдетесь вздовж річки Тетерів. 

Ви запам'ятаєте цю прогулянку на квадроциклах надолго! Нові враження наповнять вас позитивними емоціями! 
А краса природи рідного краю не залишить вас байдужим!

  

Вартість денного квадротура "Кам'яне село в Тригірьї": 2000 грн. за одного учасника, при умові двох чоловік на квадроциклі або 4000 за квадроцикл. 

Попередній запис на квадротур "Кам'яне село в Тригірьї" по телефону (097) 509-81-96 або залишайте заявку на сайті.

Для участників з інших міст допомагаємо з проживанням!

Також на нашому сайті можно придбати подарунковий сертифікат на участь в цьому турі.

С правилами участі в турі на квадроциклах можна ознайомитись тут

Наші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнериНаші партнери
г.Житомир,
вул. Небесної Сотні, 60
Тел.: +38 097 509 81 96
E-mail: zt.travel.com@gmail.com
Підібрати тур